Par mani

Kristīne

Sveiki! Mani sauc Kristīne.

Kad es biju maza, mana mīļākā vieta mājā bija virtuve, jo es zināju, ka tur top brīnumgardas lietas. Vienmēr atcerēšos mammas ceptos pīrādziņus, kas sestdienas dienā bija kā jauka tradīcija, lai pie tases garšīgas tējas sadzirdētu sarunas par aizvadīto nedēļu! Un pat līdz šai dienai virtuve ir manas mājas sirds, jo kas var būt labāks kā mājās pagatavots ēdiens. Kad darba dienas beigās visi satiekas pie liela galda, baudot brīnišķīgu maltīti un dzerot labu vīnu un pārrunājot ikdienas notikumus.

Esmu viesmīlīga saimniece, kas bieži uzņem ciemiņus un pārsteidz ar jaunām idejām, vai atsvaidzinu ar kādu odziņu labi aizmirstu veco.
Man pie sirds labāk iet receptes, kas ir vieglas un neaizņem daudz laika. Katrā receptē ielieku kaut ko no sevis. Kā jau rokraksts, visiem dažāds, tā arī šeit aizņemts no kaut kā, bet manā rokrakstā!
Man ir daudz iedvesmas avoti, bet vados pēc garastāvokļa, ko labāk gribētos baudīt  to arī atrodu un pagatavoju.
Katru ēdienreizi cenšos pārvēst par ko īpašu, lai ne tikai garšas kārpiņas lutinātu, bet arī gūtu vizuālo baudu, tāpēc top skaistas bildes, ko iemūžinu bildēs! Man būs prieks dalīties ar  jums manos kulinārijas piedzīvojumos!

Prieks iepazīties un lai jums labi garšo! :)